Žihlavka

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne namiešané extrakty z esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín.

Prírodné kvapky ŽIHĽAVKA majú rýchly nástup účinku a vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.


Značka: Benedictus

Obsah: 10ml

Pôvod: Slovensko

16.90 €
Please select variants first


Žihľavka, latinsky urticaria, je špecifická reakcia kože na rôzne alergény. Na pokožke sa vytvoria malé ružovo-červené vyrážky, ktoré intenzívne pália a svrbia. Častejšie sa vyskytuje u detí. Objavuje sa po požití liekov, potravínako sú citrusy, jahody, orechy, čokoláda, paradajky alebo syry alebo uštipnutí hmyzom


Žihľavka môže vzniknúť ako prejav chladu, kožná reakcia na slnko, pracie prášky, kozmetické krémy, parfumy alebo kovy, kedy ide o kontaktnú alergiu.


Prírodné kvapky ŽIHĽAVKA účinne zmierňujú kožné alergické reakcie.


Zloženie:

Levanduľa úzkolistá (oleum lavandulae) - kvet

Mäta pieporná (oleum menthae piperitae) - vňať

Kadidlovník pilovitý (oleum olibani) - živica

Zederach indický (oleum azadirachti) - vňať


Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti.

Deti: 3x denne potierať svrbivé miesta na koži. V prípade citlivej pleti pridať do neutrálneho krému alebo masti.


Upozornenie:Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale.


Výživový doplnok, prírodné kvapky - ŽIHLAVKA, sa NESMIE konzumovať ako náhrada rozmanitej stravy.


ICH POUŽÍVANIE JE VÝLUČNE VONKAJŠIE! Podobné produkty