Chudnutie

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne miešané zmesi esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín.

Prírodné kvapky CHUDNUTIE majú rýchly nástup účinku a vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.


Značka: Benedictus

Obsah: 10ml

Pôvod: Slovensko

16.90 €
Please select variants first


100% prírodné liečivé kvapky
BENEDICTUS sú zmesi esenciálnych olejov získanélisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín. Liečivé kvapky BENEDICTUS určené na vnútorné použitie sú ručne miešané extrakty na základe našich vlastných klinicky testovaných receptúr.

Obezita je civilizačné ochorenie prejavujúce sa nadmerným hromadením tuku v tele človeka. Prináša so sebou sociálne, psychické, kozmetické, ale aj zdravotné problémy. Je rizikovým faktorom mnohých civilizačných chorôb, ako sú napríklad kardiovaskulárne a respiračné ochorenia, vysoký krvný tlak, cukrovka, ochorenia kĺbov a nádorové ochorenia. Nezanedbateľné sú aj následné psychické problémy, prejavujúce sa stratou sebadôvery, depresiou alebo rôznymi komplexami.

Svetové štatistiky udávajú, že obezitou a nadváhou trpí viac ako 50% svetovej populácie. Závažnejšou skutočnosťou vyplývajúcou zo štatistík je fakt, že obezita je druhou najčastejšou príčinou predčasného úmrtia ľudí.

Častokrát sú za obezitu zodpovedné nesprávne stravovacie návyky. K najtypickejším patrí nepravidelný príjem stravy, zajedanie hlavného jedla sladkosťami alebo jedenie vo večerných a nočných hodinách. Organizmus si vytvára tukové zásoby, ktoré zapríčiňujú nadváhu, pokiaľ nie sú kompenzované zvýšenou telesnou aktivitou.

Prírodné kvapky BENEDICTUS CHUDNUTIE znižujú chuť do jedla, chuť na sladké a potrebu ďalšieho príjmu potravy. Odporúčame do termosky s čajom alebo vodou si kvapnete 3 až 5 kvapiek a vždy, keď dostanete chuť na obľúbenú maškrtu, napite sa. Ak uvažujete o chudnutíprírodné kvapky BENEDICTUS CHUDNUTIE sú ideálnym doplnkom zdravého jedálnička.


ZISTI AKÉMU ZDRAVOTNÉMU RIZIKU SA VYSTAVUJEŠ NA ZÁKLADE VÝPOČTU SVOJEJ TELESNEJ HMOTNOSŤIVzorec na výpočet indexu telesnej hmotnosti:Tabuľka rozdelenia obezity a nadváhy podľa Svetovej zdravotníckej organizácie: 
Príčiny nadváhy:

  • zlé stravovacie návyky
  • väčší príjem energie ako výdaj
  • hormóny a ich vplyv
  • poruchy metabolizmu
  • genetika
  • psychika
  • niektoré lieky


Zloženie:

Citrónovník pravý (oleum citri) - oplodie

Citronovník rajský (oleum citri paradisi) - oplodie

Myrhovník pravý (oleum myrrhae) - živica

Škoricovník ceylónsky (oleum cinnamomi zeylanici) - kôra

Mäta pieporná (oleum menthae piperitae) - vňať

Ďumbier lekársky (oleum zingiberi) - podzemok


Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami.

Deti: 3x denne užiť na lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Deti od 3 do 6 rokov môžu kvapky užívať len po konzultácií s lekárom.


Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume expirácie uvedenom na etikete a balení.Podobné produkty