C - Virus

100% prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS sú ručne miešané zmesi esenciálnych olejov získané lisovaním za studena z ekologicky pestovaných ako aj divo-rastúcich liečivých bylín.

Prírodné kvapky BENEDICTUS C-VIRUS majú rýchly nástup účinku a vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní. Neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky.


Značka: Benedictus

Obsah: 10ml

Pôvod: Slovensko

19.90 €
Please select variants first


Prírodné liečivé kvapky BENEDICTUS C-VIRUS su vhodné ako účinná prevencia pre nákazou korona vírusmi, pretože efektívne posiľňujú imunitný systém, zabraňujú prepuknutiu vírosového ochorenia a majú protizápalový a antiseptický účinok.


Zloženie:

Pamajorán obyčajný - listy (oleum origani)

Škoricovník ceylónsky - kôra (oleum cinnamomi zeylanici)

Citrónovník pravý- oplodie (oleum citri)

Rozmarín lekársky - vňať (oleukm rosmarini)

Levanduľa úzkolistá - kvet (oleum lavandulae)

Vinič hroznorodý - jadierka (oleum vitis viniferae)

Tymián - listy (oleum thymi)


Dávkovanie:

Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 3 až 5 kvapiek. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami.

Deti od 12 rokov môžu užívať kvapky len po konzultácií s lekárom.


Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti a mladistvých do 18 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale. Podobné produkty